Auna Pro MIC 900B USB kondenzátorový mikrofon, černý, kardoidní,

auna Pro MIC 900B je kondenzátorový mikrofon, koncipovaný pro požadavky digitálního využití. Připojení k PC nebo notebooku... více informací »
Auna Pro MIC 900B
Značka: Auna Pro
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
auna Pro MIC 900B je kondenzátorový mikrofon, koncipovaný pro požadavky digitálního využití. Připojení k PC nebo notebooku...

auna Pro MIC 900B je kondenzátorový mikrofon, koncipovaný pro požadavky digitálního využití. Připojení k PC nebo notebooku zajišťuje aktuální USB kabel, díky kterému je mikrofon ihned schopný připojení a použití na Plug&Play úrovni.auna Pro mikrofon se specializuje na zpěv a řeč a se vzorkovací rychlostí 16 bit / 48 kHz a vyváženou kardioidní směrovou charakteristikou umožňuje nahrávky vokálů v nejlepší kvalitě zvuku, a tím vytváří ideální výchozí materiál pro audio mastering v produkci písní, podcastů pro vlastní rádio vysílání.Přiložený mikrofonní držák (pavouk) slouží k držení mikrofonu auna Pro MIC 900B. Nylonový potah přitom redukuje rezonanční akustické vibrace a hluk, které mohou nastat v konstrukci. Díky 5/8“ závitu může být pavouk snadno namontován na standardní mikrofonní stojan. 3/8 „až 5/8“ adaptér efektivně zaručuje univerzální použitelnost s jinými rozměry závitu.Zahalené v matném stříbrném designu slibuje robustní kovové šasi a ocelová síťka ovíjející se kolem 16 mm elektretový mikrofonní koncovky vynikající životnost a kvalitu přenosu, takže je mikrofon vyzbrojen i pro mobilní použití mimo běžného prostředí – například v autobuse nebo v hotelu.Hodně žádaný produkt lze získat lehce tu ve známé rubrice ozvučení! Vyhledejte si parádní kousky ve zmíněné sekci za výborné peníze.

Tento kvalitní produkt Auna Pro MIC 900B USB od populárního výrobce Auna Pro dostanete právě za zcela nejnižší cenu! Teď v akci 1 499 Kč.