Auna Pro MIC-900S-LED, stříbrný, studiový USB kondenzátorový mikrofon, ledvinová ch., LED

auna Pro MIC-900B-LED je kondenzátorový mikrofon přímo koncipovaný na požadavky digitálního použití. Právě z toho důvodu... více informací »
Auna Pro MIC-900S-LED
Značka: Auna Pro
1 799 Kč
Ověřit dostupnost
auna Pro MIC-900B-LED je kondenzátorový mikrofon přímo koncipovaný na požadavky digitálního použití. Právě z toho důvodu...

auna Pro MIC-900B-LED je kondenzátorový mikrofon přímo koncipovaný na požadavky digitálního použití. Právě z toho důvodu nabízí i připojení prostřednictvím USB kabelu přímo k počítači a podporuje okamžitý Plug & Play.Mikrofon se specializuje na řečnické a pěvecké akce vzorkovací frekvencí 16 bit / 48 kHz s vyváženou ledvinovou charakteristikou, nahráváním vokálů v nejlepší kvalitě, čímž vytváří perfektní výchozí materiál pro další zpracování při masteringu.Přiložený mikrofonní pavouk díky nylonovým potahům redukuje akustické vibrace a rušivé zvuky, které se mohou produkovat na konstrukci. Díky 5/8 “ závitu lze pavouk bez námahy namontovat na běžné stativy. Adaptér 3/8″ na 5/8 “ garantuje univerzální použití pavouka s dalšími velikostmi závitu.Ocelový koš se 16mm elektretovou tobolkou a kovová kostra garantují mimořádně dlouhou životnost a výbornou kvalitu nahrávání. Mikrofon lze použít i na mobilních akcích. Zabudovaná provozní LED osvětluje koš modrou barvou. Kvalitní výrobek lze získat taky tady u nás zařazený v rubrice ozvučení konferencí a přednášek! Nyní můžete najít ještě další produkty ve zmíněné kategorii v bezva akci! Náš sortiment je široký, mrkněte také na další kvalitní zboží od dodavatele Auna Pro. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný výrobek Auna Pro MIC-900S-LED, stříbrný, studiový od známé společnosti Auna Pro jednoduše můžete sehnat teď za výhodné peníze. Výhodně za cenu 1 799 Kč.