Auna Pro MIC-900WH, bílý kondenzátorový mikrofon, kardioidní, studiový, USB

Zařízení auna Pro MIC-900WH je kondenzátorový mikrofon, koncipovaný pro požadavky digitálního využití. Připojení k PC nebo... více informací »
Auna Pro MIC-900WH
Značka: Auna Pro
1 399 Kč
Ověřit dostupnost
Zařízení auna Pro MIC-900WH je kondenzátorový mikrofon, koncipovaný pro požadavky digitálního využití. Připojení k PC nebo...

Zařízení auna Pro MIC-900WH je kondenzátorový mikrofon, koncipovaný pro požadavky digitálního využití. Připojení k PC nebo notebooku zajišťuje USB kabel, díky kterému je mikrofon ihned schopen připojení plug & play.Mikrofon auna Pro MIC-900WH se specializuje na zpěv a řeč a se vzorkovací rychlostí 16 bit/48 kHz a vyváženou kardioidní směrovou charakteristikou umožňuje nahrávky vokálů v nejlepší zvukové kvalitě, a tím vytváří ideální výchozí materiál pro audio mastering v produkci písní, podcastů nebo moderování vlastního rádio streamu.Přiložený mikrofonní pavouk slouží k držení mikrofonu auna Pro MIC-900WH. Nylonový potah přitom redukuje rezonanční akustické vibrace a rušivé zvuky, které mohou nastat v konstrukci. Díky 5/8″ závitu může být pavouk snadno namontován na standardní mikrofonní stojan. Adaptér 3/8″ na 5/8″ efektivně zaručuje univerzální použitelnost s jinými rozměry závitů.Zahalené v matném modrém designu slibuje robustní kovové šasi a ocelová síťka ovíjející se kolem 16 mm mikrofonní kapsle vynikající životnost a kvalitu přenosu, takže je mikrofon vyzbrojen i pro mobilní použití mimo běžného prostředí – například v autobuse nebo v hotelu.
Tento výjimečný produkt Auna Pro MIC-900WH, bílý kondenzátorový mikrofon, kardioidní, naleznete jednoduše tu na webu v oblíbené rubrice kondenzátorové mikrofony! Podívejte se na unikátní produkty z této známé sekce snadno online.

Zlevněný produkt Auna Pro MIC-900WH, bílý kondenzátorový mikrofon, kardioidní, studiový, od dodavatele s dobrým jménem Auna Pro snadno můžete pořídit právě zde za nejnižší cenu. Akční cena 1 399 Kč.