Auna Pro PA Cover Bag 10, 25 cm (10 „), ochranný obal na PA reproduktor, kryt, nylon

Ochranný obal je praktický kryt pro různé aktivní a pasivní PA reproduktory. Nylonový vnější materiál, který je odolný vůči... více informací »
Auna Pro PA Cover
Značka: Auna Pro
449 Kč
Ověřit dostupnost
Ochranný obal je praktický kryt pro různé aktivní a pasivní PA reproduktory. Nylonový vnější materiál, který je odolný vůči...

Ochranný obal je praktický kryt pro různé aktivní a pasivní PA reproduktory. Nylonový vnější materiál, který je odolný vůči povětrnostním vlivům, účinně chrání zakrytý reproduktor před vnějšími vlivy – zejména před větrem a silnými srážkami. Nasazení jde rychle a nekomplikovaně. Přes boční otvor se suchým zipem lze dosáhnout rukojeť, další otvor na zadní straně poskytuje prostor pro vytahovací rukojeť.
Hodně žádaný produkt lze nakoupit jednoduše tu na našem webu ve známé kategorii přepravné obaly. Nyní můžete najít ještě další produkty z této kategorie za akční cenu. Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás další kvalitní produkty značky Auna Pro. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Hodně žádaný výrobek Auna Pro PA Cover Bag 10, od top značky Auna Pro máte možnost sehnat online za příznivou cenu. Nyní pořídíte za 449 Kč.