Auna Pro PA Cover Bag 15, 38 cm (15 „), ochranný obal na PA reproduktor, kryt, nylon

Ochranný obal je praktický kryt pro různé aktivní a pasivní PA reproduktory. Nylonový vnější materiál, který je odolný vůči... více informací »
Auna Pro PA Cover Bag 15
Značka: Auna Pro
599 Kč
Ověřit dostupnost
Ochranný obal je praktický kryt pro různé aktivní a pasivní PA reproduktory. Nylonový vnější materiál, který je odolný vůči...

Ochranný obal je praktický kryt pro různé aktivní a pasivní PA reproduktory. Nylonový vnější materiál, který je odolný vůči povětrnostním vlivům, účinně chrání zakrytý reproduktor před vnějšími vlivy – zejména před větrem a silnými srážkami. Nasazení jde rychle a nekomplikovaně. Přes boční otvor se suchým zipem lze dosáhnout rukojeť, další otvor na zadní straně poskytuje prostor pro vytahovací rukojeť.
Tento neodolatelný výrobek Auna Pro PA Cover Bag 15, 38 cm (15 „), ochranný obal na PA reproduktor, kryt, nylon jde získat pohodlně tu na stránkách v oblíbené kategorii přepravné obaly. Nyní si můžete koupit další produkty ve zmiňované kategorii za příznivou cenu. Přední dodavatel Auna Pro má ve stále nabídkce vysoce kvalitní výrobky. za příznivou cenu. To není všechno, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás taky další produkty značky Auna Pro. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní produkt Auna Pro PA Cover Bag od dodavatele s dlouholetou historií Auna Pro můžete najít tady a teď za výprodejovou cenu. Aktuálně stojí u nás 599 Kč.