Auna Pro PW-EV-12A, 2-pásmový koncertní reproduktor, 1100 W, ABS

Koncertní reproduktor Malone PW-EV-12A vybavený jedním 30cm (12 ") subwooferem, otřese stěnami a potěším srdce hudebníků.Díky... více informací »
Auna Pro PW-EV-12A
Značka: Auna Pro
4 399 Kč
Ověřit dostupnost
Koncertní reproduktor Malone PW-EV-12A vybavený jedním 30cm (12 ") subwooferem, otřese stěnami a potěším srdce hudebníků.Díky...

Koncertní reproduktor Malone PW-EV-12A vybavený jedním 30cm (12 „) subwooferem, otřese stěnami a potěším srdce hudebníků.Díky svému výkonu a rozměrům je ideální na ozvučování live akcí ve středně velkém a velkém rozsahu.Odolná ABS konstrukce umožňuje použití reproduktoru v exteriérových podmínkách.Pomocí různých portů jej můžete propojit se všemi typy ozvučovacích zařízení.Kromě toho má hnízdo na umístění na stojanu a je – v rámci série – stěhovatelný.Součástí balení jsou podpěry pro použití zařízení jako monitorového reproduktoru.PW-EV-12A je díky praktickým úchytům, malé hmotnosti a kompaktním rozměrům vhodný pro častý transport např. v kufru auta. Kvalitní a velmi žádaný produkt Auna Pro PW-EV-12A, 2-pásmový koncertní jde koupit aktuálně tady na našich stránkách ve známé sekci reproduktory. Nyní získáte ještě podobné zboží z této známé sekce v bezva akci. To však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce také další skvělé produkty značky Auna Pro. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní výrobek Auna Pro PW-EV-12A, 2-pásmový koncertní reproduktor, originál od značky Auna Pro snadno najdete online téměř zdarma! Nyní zakoupíte za 4 399 Kč.