Auna Pro PW-EV-15A, 2-pásmový koncertní reproduktor, 1500 W, ABS

Koncertní reproduktor auna Pro PW-EV-15A, vybaven jedním 38cm (15 ") subwooferem, otřese stěnami a potěší srdce hudebníků.Díky... více informací »
Auna Pro PW-EV-15A
Značka: Auna Pro
5 499 Kč
Ověřit dostupnost
Koncertní reproduktor auna Pro PW-EV-15A, vybaven jedním 38cm (15 ") subwooferem, otřese stěnami a potěší srdce hudebníků.Díky...

Koncertní reproduktor auna Pro PW-EV-15A, vybaven jedním 38cm (15 „) subwooferem, otřese stěnami a potěší srdce hudebníků.Díky svému výkonu a rozměrům je ideální na ozvučování live akcí ve středně velkém a velkém rozsahu.Odolná ABS konstrukce umožňuje použití reproduktoru v exteriérových podmínkách.Pomocí různých portů jej můžete propojit se všemi typy ozvučovacích zařízení.Kromě toho má hnízdo na umístění na stojanu a je – v rámci série – stěhovatelný.Součástí balení jsou podpěry pro použití zařízení jako monitorového reproduktoru.PW-EV-15A je díky praktickým úchytům, malé hmotnosti a kompaktním rozměrům vhodný pro častý transport např. v kufru auta.
Unikátní produkt máte možnost koupit již dnes tu na našem webu v oblíbené sekci reproduktory! Nyní pořídíte další kousky z této sekce v bezva akci. Významná značka Auna Pro představuje top zboží !

Velmi žádaný produkt Auna Pro PW-EV-15A, 2-pásmový od kvalitní značky Auna Pro máte možnost najít již dnes za super cenu! Akční cena 5 499 Kč.