Auna Pro ST-1.2, černé, mikrofonní rameno, držák s mechanickým upínáním, 1,5 kg, 35 x 35 cm

Možná máte právě v uchu nějakou melodii a rádi byste ji nahráli. Skládací, snadno ovladatelný stojan na mikrofon auna Pro ST-1.2... více informací »
Auna Pro ST-1.2
Značka: Auna Pro
328 Kč
Ověřit dostupnost
Možná máte právě v uchu nějakou melodii a rádi byste ji nahráli. Skládací, snadno ovladatelný stojan na mikrofon auna Pro ST-1.2...

Možná máte právě v uchu nějakou melodii a rádi byste ji nahráli. Skládací, snadno ovladatelný stojan na mikrofon auna Pro ST-1.2 Vám pomůže rychle a nekomplikovaně realizovat Vaši vizi tam, kde chcete. Můžete začít: Zazpívej svou píseň! Může to být tak jednoduché, žít své sny!Nebo chcete namluvit podcast? Možná spolu s Vašimi přáteli? V jejich bytě nebo ve studiu? I zde se osvědčí stojan na mikrofon auna Pro ST-1.2 jako ideální pomocník: Rychle složený se vejde do každé tašky a v několika krocích může být opět postaven na různých místech. Vše, co potřebuje, je hrana stolu nebo police. Váš mikrofon ve stojanu na mikrofon od společnosti auna Pro v nejlepších rukou.Ještě nikdy nebylo tak snadné být součástí moderního světa showbyznysu! Pracujte jako profesionálové – s mikrofonním stojanem auna Pro ST-1.2
Tento skvělý produkt Auna Pro ST-1.2, černé, mikrofonní rameno, držák s mechanickým upínáním, 1,5 kg, můžete pořídit bez obtíží u nás v rubrice stojany na mikrofony. Získejte skvělé produkty z této oblíbené rubriky za internetové ceny.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Auna Pro ST-1.2, černé, mikrofonní rameno, držák s originál od značky Auna Pro jde pořídit teď opravdu levně! Produkt momentálně prodáváme za 328 Kč.