Auna Pro ST-1-STU, reproduktorový stojan

auna Pro ST-1-STU je reproduktorový stojan s pevnou kovovou konstrukcí, nápaditým designem a zajímavými detaily.Díky velké... více informací »
Auna Pro ST-1-STU
Značka: Auna Pro
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
auna Pro ST-1-STU je reproduktorový stojan s pevnou kovovou konstrukcí, nápaditým designem a zajímavými detaily.Díky velké...

auna Pro ST-1-STU je reproduktorový stojan s pevnou kovovou konstrukcí, nápaditým designem a zajímavými detaily.Díky velké úložné ploše o rozměrech 28 x 28 centimetrů a třísloupové konstrukci je vhodný i na velké studiové monitorové reproduktory.Nastavitelná výška umožňuje přizpůsobení zařízení a vytvoření optimálních zvukových a vizuálních podmínek.Pro svou černou barvu se tento stojan hodí jak do studií, jakož i do domácností.Instalace a umístění reproduktorů trvá navíc jen několik minut.
Tento velmi oblíbený produkt Auna Pro ST-1-STU, reproduktorový stojan máte možnost pořídit lehce tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice stojany a držáky pro reproduktory. Nyní si můžete koupit skvělé výrobky z této sekce ve výprodejové akci! To ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce však také více kvalitních produktů od výrobce Auna Pro. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Auna Pro dlouhodobě dodává top sortiment ! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Diskontní výrobek Auna Pro ST-1-STU, reproduktorový od značky se zárukou kvality Auna Pro jde získat zde za nejnižší cenu. Ve skvělé akci za 1 199 Kč.