Auna Pro ST-2-WSS, nástěnný reproduktorový držák

Nástěnný reproduktorový držák auna Pro ST-2-WSS slouží pro bezpečnou instalaci reproduktorů vybavených 35mm hnízdem.Takové... více informací »
Auna Pro ST-2-WSS
Značka: Auna Pro
799 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnný reproduktorový držák auna Pro ST-2-WSS slouží pro bezpečnou instalaci reproduktorů vybavených 35mm hnízdem.Takové...

Nástěnný reproduktorový držák auna Pro ST-2-WSS slouží pro bezpečnou instalaci reproduktorů vybavených 35mm hnízdem.Takové umístění zařízení totiž umožňuje smysluplné využití jejich vlastností a redukci množství techniky v prostoru, což ocení zejména provozovatelé barů, restaurací či hospůdek, kteří by jinak museli sáhnout po méně výkonném ozvučení.Úhel reproduktorů je možno nastavit v rozsahu tří stupňů tak, aby bylo dosaženo optimální zvukové podmínky přizpůsobené prostoru.Prosíme, všimněte si, že držák dodáváme bez šroubů a hmoždinek. Zajímavý produkt Auna Pro ST-2-WSS, nástěnný reproduktorový držák naleznete bezstarostně tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice držáky a úchyty na reproboxy! Nyní můžete získat ještě ostatní produkty ve zmíněné kategorii za rozumné peníze!

Diskontní kus Auna Pro ST-2-WSS, nástěnný reproduktorový značky Auna Pro snadno najdete již dnes za výborné peníze! Nyní pořídíte za 799 Kč.