Auna Pro VHF-2-HS 2kanálová VHF mikrofonní sada 2x headset 50 m

VHF-2-HS od společnosti auna Pro je VHF mikrofonní sada vhodná na pódia; všestranně pokryje nároky každodenních akcí.Bezdrátový... více informací »
Auna Pro VHF-2-HS 2kanálová VHF
Značka: Auna Pro
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
VHF-2-HS od společnosti auna Pro je VHF mikrofonní sada vhodná na pódia; všestranně pokryje nároky každodenních akcí.Bezdrátový...

VHF-2-HS od společnosti auna Pro je VHF mikrofonní sada vhodná na pódia; všestranně pokryje nároky každodenních akcí.Bezdrátový systém s sebou přináší dva headset mikrofony, které v celém rozsahu zachytí akustický repertoár mistrovských zpěváků, řečníků a tržních obchodníků a zlepšují tak performativní dojem. Díky VHF frekvenčnímu pásmu dosahuje auna Pro VHF-2-HS systém akusticky i do rozsáhlejších oblastí s poloměrem až do 50 metrů.Prostřednictvím 6,3mm jack mix výstupu můžete přitom systém jednoduše zapojit do všech běžných audio-setups.Díky energeticky obzvláště efektivní konstrukci pracuje VHF-2-HS společnosti auna Pro až po dobu několika hodin a je vhodný především k účasti na celovečerních představeních. Tento levný produkt můžete pořídit přímo na našem webu zařazený v kategorii bezdrátové mikrofony! Nyní pořídíte unikátní produkty z této populární sekce za výborné peníze. Přední dodavatel Auna Pro má k dispozici vysoce kvalitní výrobky.!

Kvalitní a žádaný produkt Auna Pro VHF-2-HS 2kanálová VHF mikrofonní sada 2x headset od skvělého a známého výrobce Auna Pro jde pořídit momentálně na našich stránkách za parádní cenu! V současnosti za 1 299 Kč.