Auna Pro VHF-4-H-HS 4kanálová VHF mikrofonní sada 2x headset 2x ruční mikrofon 50 m

VHF-4-H-HS od společnosti auna Pro je VHF mikrofonní sada vhodná na pódia; všestranně pokryje nároky každodenních... více informací »
Auna Pro VHF-4-H-HS 4kanálová VHF mikrofonní sada
Značka: Auna Pro
2 099 Kč
Ověřit dostupnost
VHF-4-H-HS od společnosti auna Pro je VHF mikrofonní sada vhodná na pódia; všestranně pokryje nároky každodenních...

VHF-4-H-HS od společnosti auna Pro je VHF mikrofonní sada vhodná na pódia; všestranně pokryje nároky každodenních akcí.Bezdrátový systém s sebou přináší dva headset mikrofony a dva dynamické ruční mikrofony, které v celém rozsahu zachytí akustický repertoár mistrovských zpěváků, řečníků a tržních obchodníků a zlepšují tak performativní dojem. Díky VHF frekvenčnímu pásmu dosahuje auna Pro VHF-4-H-HS systém akusticky i do rozsáhlejších oblastí s poloměrem až do 50 metrů.Prostřednictvím jack výstupů lze přitom systém jednoduše zapojit do všech běžných audio-setups.Díky energeticky obzvláště efektivní konstrukci pracuje VHF-4-H-HS společnosti auna Pro až po dobu několika hodin a je vhodný především k účasti na celovečerních představeních.
Tento velmi oblíbený výrobek naleznete bezstarostně tady u nás zařazený v kategorii bezdrátové mikrofony! Nyní koupíte jiné zboží z této oblíbené sekce za nejlepší ceny. Tento vyjímečný výrobce Auna Pro vyrábí prvotřídní produkty.. Přesvědčte se. To však není všechno, nebojte, máme toho více! Mrkněte na více kousků od dodavatele Auna Pro. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Výjimečný a žádaný produkt Auna Pro VHF-4-H-HS 4kanálová VHF od značky s dobrým jménem Auna Pro k dostání tady opravdu výhodně. V současnosti za 2 099 Kč.