Auna Pro VHF-4-HS 4kanálová VHF mikrofonní sada 4x headset 50 m

VHF-4-HS od společnosti auna Pro je VHF mikrofonní sada vhodná na pódia; všestranně pokryje nároky každodenních akcí.Bezdrátový... více informací »
Auna Pro VHF-4-HS 4kanálová VHF mikrofonní sada 4x headset
Značka: Auna Pro
1 899 Kč
Ověřit dostupnost
VHF-4-HS od společnosti auna Pro je VHF mikrofonní sada vhodná na pódia; všestranně pokryje nároky každodenních akcí.Bezdrátový...

VHF-4-HS od společnosti auna Pro je VHF mikrofonní sada vhodná na pódia; všestranně pokryje nároky každodenních akcí.Bezdrátový systém s sebou přináší čtyři headset mikrofony, které v celém rozsahu zachytí akustický repertoár mistrovských zpěváků, řečníků a tržních obchodníků a zlepšují tak performativní dojem. Díky VHF frekvenčnímu pásmu dosahuje auna Pro VHF-4-HS systém akusticky i do rozsáhlejších oblastí s poloměrem až do 50 metrů.Prostřednictvím 6,3mm jack mix výstupu můžete přitom systém jednoduše zapojit do všech běžných audio-setups.Díky energeticky obzvláště efektivní konstrukci pracuje VHF-4-HS od společnosti až po dobu několika hodin a je vhodný především k účasti na celovečerních představeních.
Hodně povedený produkt Auna Pro VHF-4-HS 4kanálová VHF mikrofonní sada 4x headset 50 m můžete sehnat bezprostředně tu na webu v populární rubrice bezdrátové mikrofony. Nyní najdete ještě podobné výrobky ve zmíněné kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu. Oblíbená značka Auna Pro vás obohatí o top sortiment .

Velmi prodávaný výrobek Auna Pro VHF-4-HS 4kanálová VHF mikrofonní sada 4x headset od značky se zárukou kvality Auna Pro seženete online opravdu výhodně! Nyní pořídíte za 1 899 Kč.