Auna Pro VHF-400 Duo 1, 2kanálová sada VHF bezdrátových mikrofonů, 1 x přijímač, 2 x ruční mikrofon

Zařízení auna Pro VHF-400 Duo 1 je jevištní 2kanálový VHF bezdrátový mikrofonní set, který Vás hlasitě podporuje při... více informací »
Auna Pro VHF-400 Duo 1
Značka: Auna Pro
1 799 Kč
Ověřit dostupnost
Zařízení auna Pro VHF-400 Duo 1 je jevištní 2kanálový VHF bezdrátový mikrofonní set, který Vás hlasitě podporuje při...

Zařízení auna Pro VHF-400 Duo 1 je jevištní 2kanálový VHF bezdrátový mikrofonní set, který Vás hlasitě podporuje při praktických požadavcích každodenních událostí.Dva ruční mikrofony výrazně zvětšují gestikulace možnosti a umožňují zpěvákům, řečníkeů a vyvolávačům vystupovat bez zamotání kabelů. Díky silnému vysílacímu výkonu zařízení VHF-400 Duo 1 má uživatel k dispozici velký okruh, takže lze ozvučit i rozsáhlé přednáškové sály a konferenční místnosti.Připojení s koncovými zařízeními, jako jsou mixážní pult nebo PA systém, vytváří bezdrátový mikrofonní set přes jack výstup, čímž je zajištěna integrace do běžných technických sestav.Večerní akce ozvučit bezdrátové mikrofony 2kanálového VHF bezdrátového mikrofonního setu auna Pro VHF 400 Duo 1 efektivně a profesionálně díky ekonomické spotřebě baterií. Touhu publika po přídavku tak lze hravě splnit. Žádaný produkt Auna Pro VHF-400 Duo 1, 2kanálová sada VHF bezdrátových mikrofonů, 1 x přijímač, 2 x ruční mikrofon máte možnost koupit již dnes tady na webu v sekci bezdrátové mikrofony! Vyhledejte si zcela nové produkty z této oblíbené kategorie ve výprodejové akci. Výrobce Auna Pro má na skladě velmi kvalitní sortiment za neuvěřitelně výhodnou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás další skvělé zboží značky Auna Pro. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný produkt Auna Pro VHF-400 Duo 1, 2kanálová sada VHF bezdrátových mikrofonů, 1 x originál od výrobce Auna Pro pohodlně dostanete tady a teď právě za výprodejovou cenu! Aktuálně v akci za 1 799 Kč.