Auna Pro VHF-400 Duo 2, 2kanálová sada VHF bezdrátových mikrofonů, 1 x přijímač, 2 x headset mikrofon

Odborný a všestranný: zařízení auna Pro VHF-400 Duo 2 je jevištní 2kanálový VHF bezdrátový mikrofonní set, který Vás... více informací »
Auna Pro VHF-400 Duo 2
Značka: Auna Pro
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
Odborný a všestranný: zařízení auna Pro VHF-400 Duo 2 je jevištní 2kanálový VHF bezdrátový mikrofonní set, který Vás...

Odborný a všestranný: zařízení auna Pro VHF-400 Duo 2 je jevištní 2kanálový VHF bezdrátový mikrofonní set, který Vás hlasitě podporuje při praktických požadavcích každodenních událostí.Dva headset mikrofony podstatně zvětšují gestikulace možnosti a umožňují zpěvákům nebo řečníkům vystupovat bez zamotání kabelů. Díky silnému vysílacímu výkonu zařízení VHF-400 Duo 2 má uživatel k dispozici velký prostor, takže lze ozvučit i rozsáhlé přednáškové sály a konferenční místnosti.Připojení s koncovými zařízeními, jako jsou mixážní pult nebo PA systém, vytváří bezdrátový mikrofonní set přes jack výstup, čímž je zajištěna integrace do běžných technických sestav.Večerní akce ozvučit headset mikrofony 2kanálového VHF bezdrátového mikrofonního setu auna Pro VHF 400 Duo 2 efektivní a profesionální díky ekonomické spotřebě baterií. Touhu publika po přídavku tak lze hravě splnit. Zajímavý kousek máte možnost koupit také na webu ve známé sekci headsetové sety. Nyní můžete koupit kvalitní zboží ve zmiňované sekci za mimořádně nízkou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se také na další zboží od dodavatele Auna Pro. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě produkt Auna Pro VHF-400 Duo 2, 2kanálová sada VHF bezdrátových mikrofonů, 1 od společnosti s dlouholetou tradicí Auna Pro máte možnost sehnat tady a teď právě za nejnižší cenu! Právě nyní za skvělou cenu 1 499 Kč.