Auna RCD-70CR, retro rádio, FM, USB, CD, baterie, krémové

Retro rádio Auna RCP-70spojuje množství funkcí a pěkný vintage design.Zařízení má integrovaný FM tuner a vpředu umístěný CD... více informací »
Auna RCD-70CR
Značka: Auna
2 099 Kč
Ověřit dostupnost
Retro rádio Auna RCP-70spojuje množství funkcí a pěkný vintage design.Zařízení má integrovaný FM tuner a vpředu umístěný CD...

Retro rádio Auna RCP-70spojuje množství funkcí a pěkný vintage design.Zařízení má integrovaný FM tuner a vpředu umístěný CD přehrávač s podporoupřehrávání klasických CD a CD obsahující MP3 soubory.USB vstup pro přehrávání MP3 z USB klíčů a MP3 přehrávačů. Za zvuk odpovídají 2 integrované širokopásmové reproduktory.Zařízení funguje na klasický síťový provoz nebo je napájeno pomocí baterií,díky čemuž je použitelné na ulici, v parku a prakticky všude.V případě, že máte pocit, že by hudba mohla rušit okolí, můžete připojitsluchátka. Díky kompaktní konstrukci a praktickému úchytu je zařízení vhodné propřenášení. Design zařízení připomíná styl 60. a 70. let minulého století.Tento nejprodávanější produkt Auna RCD-70CR, retro rádio, FM, USB, můžete koupit ještě tady u nás v populární kategorii rádia s cd přehrávačem. Vyberte si parádní výrobky z této známé kategorie snadno online! To ale ovšem není všechno, náš sortiment je široký! U nás v nabídce najdete další vybrané kousky značky Auna. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Auna vyrábí špičkový sortiment ! Přesvědčte se sami.

Nejprodávanější produkt Auna RCD-70CR, retro rádio, FM, USB, CD, baterie, s pečetí kvality od značky Auna snadno naleznete v aktuální nabídce za výhodnou cenu. Momentálně k dispozici za 2 099 Kč.