Auna RCD320, retro CD přehrávač, FM, AUX, krémový

Zařízení Auna RCD320 je kompaktní CD přehrávač, který dodává prostoru vintage atmosféru a jehož obsluha je velmi... více informací »
Auna RCD320
Značka: Auna
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Zařízení Auna RCD320 je kompaktní CD přehrávač, který dodává prostoru vintage atmosféru a jehož obsluha je velmi...

Zařízení Auna RCD320 je kompaktní CD přehrávač, který dodává prostoru vintage atmosféru a jehož obsluha je velmi jednoduchá.Přes přehledné uživatelské rozhraní lze snadno procházet tituly oblíbeného CD. Zařízení má také užitečnou funkci opakování, která přehrává titul ve smyčce. Kromě toho lze libovolně naprogramovat pořadí skladeb.Oběma otočnými regulátory lze plynule nastavit hlasitost a frekvenci rádio stanice. Přes AUX vstup můžete celkem jednoduše přehrávat zvukové signály z externích zařízení, jako jsou MP3 přehrávače a smartphony.Tento skvělý produkt Auna RCD320, retro CD přehrávač, FM, AUX, krémový lze zakoupit taky tady na našich stránkách v populární sekci retro rádia. Najděte si zcela nové produkty z naší kategorie za internetové ceny! U nás nabízíme více, máme v nabídce ovšem další skvělé kousky od dodavatele Auna. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený produkt Auna RCD320, retro CD přehrávač, FM, od společnosti s výborným jménem Auna pohodlně pořídíte v aktuální nabídce skutečně výhodně! Právě nyní za 1 299 Kč.
Další produkty z kategorie Retro rádia