Auna RQ-132, kazetový magnetofon, diktafon, kazety, rekordér, mikrofon

Populární v 70. letech, dnes kultovní: magnetofon! S magnetofonem RQ-132 od společnosti Auna ožívají časy zvukových... více informací »
Auna RQ-132
Značka: Auna
799 Kč
Ověřit dostupnost
Populární v 70. letech, dnes kultovní: magnetofon! S magnetofonem RQ-132 od společnosti Auna ožívají časy zvukových...

Populární v 70. letech, dnes kultovní: magnetofon! S magnetofonem RQ-132 od společnosti Auna ožívají časy zvukových kazet.Ještě se povaluje někde ve sklepě: zaprášená krabice plná mnoha kazet z minulosti. Především teplý a sytý zvuk přináší dotek nostalgie. Své kouzlo neztratil ani po letech. Zařízení RQ-132USB znovu rozhýbe analogovou magnetickou pásku.Kromě klasických funkcí přehrávání a nahrávání má i další praktické možnosti. Integrovaný mikrofon umožňuje použití zařízení ve funkci diktafonu na hlasové poznámky a podobně. Mikrofonní vstup nabízí další možnosti integrace externích zvukových signálů. V případě potřeby je možné připojit i externí mikrofon. . Zvukový materiál lze přehrávat přes zabudovaný reproduktor nebo úplně potichu pomocí výstupu na sluchátka – ideální během pozdních hodin.Kazetový magnetofon Auna RQ-132 potěší všechny milovníky kazet.Hodně prodávaný produkt Auna RQ-132, kazetový magnetofon, diktafon, kazety, rekordér, mikrofon máte možnost najít bezstarostně tady u nás umístěný v kategorii diktafony. Nyní si můžete vybrat další výrobky z této rubriky za akční cenu. To ale není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás totiž najdete více skvělých produktů od značky Auna. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento kvalitní a levný kousek Auna RQ-132, kazetový magnetofon, diktafon, kazety, od skvělého a známého výrobce Auna získáte tady a teď právě za zcela nejnižší cenu. Aktuálně výhodně za 799 Kč.