Auna ST-2000, 40 W, pasivní 2pásmové reproduktory, pár, čern

Auna ST-2000 jsou černé pasivní reproduktory, které Vás o svých kvalitách přesvědčí 2pásmovou stavbou, 13cm basovým... více informací »
Auna ST-2000
Značka: Auna
899 Kč
Ověřit dostupnost
Auna ST-2000 jsou černé pasivní reproduktory, které Vás o svých kvalitách přesvědčí 2pásmovou stavbou, 13cm basovým...

Auna ST-2000 jsou černé pasivní reproduktory, které Vás o svých kvalitách přesvědčí 2pásmovou stavbou, 13cm basovým reproduktorem, nízkorezonanční konstrukcí a dynamickými zvukovými vlastnostmi.Díky 40W RMS výkonu jsou tyto reproduktory vhodné pro ozvučování menších prostor, jako jsou například bary, restaurace, galerie nebo balkony a terasy.Reproduktory Auna ST-2000 jsou velmi všestranné.Jejich konstrukce je uzpůsobena jak na vertikální, tak na horizontální umístění a jejich velkou výhodou jsou kompaktní rozměry a nenápadný design.
Tento velmi oblíbený produkt lze sehnat pohodlně tady u nás v oblíbené rubrice studiové monitory. Nyní si můžete koupit jiné výrobky z této oblíbené kategorie z pohodlí domova. Věhlasný výrobce Auna vyrábí kvalitní produkty. za parádní cenu.

Tento kvalitní kus Auna ST-2000, 40 W, pasivní od značky s dobrým jménem Auna je k získání aktuálně na webu pořád výhodně. Výhodně za super cenu 899 Kč.