Auna TC-386WE, magnetofon, CD, gramofon, USB, SD

Multifunkční zařízení od Auny v sobě spojuje moderní média se staršími.Zařízení disponuje CD přehrávačem a USB a SD vstupy... více informací »
Auna TC-386WE
Značka: Auna
4 099 Kč
Ověřit dostupnost
Multifunkční zařízení od Auny v sobě spojuje moderní média se staršími.Zařízení disponuje CD přehrávačem a USB a SD vstupy...

Multifunkční zařízení od Auny v sobě spojuje moderní média se staršími.Zařízení disponuje CD přehrávačem a USB a SD vstupy pro přehrávání MP3 souborů.Díky integrovanému gramofonu a dvojitému magnetofonu (s možností nahrávání a funkcí hi-speed dubbing) to můžete roztočit i se svými deskami a starou sbírkou kazet.A pokud si chcete své desky a kazety raději šetřit, můžete si je díky USB a SD vstupům archivovat ve formátu MP3.Navzdory širokému spektru možností, do kterého patří také i rádio, je zařízení poměrně kompaktní.Po designové stránce je zajímavé i díky dřevěné konstrukci hlavní jednotky a reproduktorů. Hodně žádaný produkt Auna TC-386WE, magnetofon, CD, gramofon, USB, SD je k sehnání právě zde u nás v sekci hifi systémy s cd, mp3 a usb! Nyní koupíte kvalitní zboží ve zmíněné rubrice ve výhodné akci. Známá značka Auna má v nabídce prvotřídní produkty. za báječnou cenu!

Tento unikátní produkt Auna TC-386WE, magnetofon, CD, od výrobce se zárukou kvality Auna snadno pořídíte právě teď v nabídce pořád výhodně. V akci za cenu 4 099 Kč.