Auna W2-Ac200, 2-kanálový zesilovač do auta, 2000W

Auna W2-Ac200 je silný 2-kanálový autozesilovač s dobrými technickými indikátory výkonu a charismatickým... více informací »
Auna W2-Ac200
Značka: Auna
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Auna W2-Ac200 je silný 2-kanálový autozesilovač s dobrými technickými indikátory výkonu a charismatickým...

Auna W2-Ac200 je silný 2-kanálový autozesilovač s dobrými technickými indikátory výkonu a charismatickým zevnějškem.Nízkorezonanční obal tvoří bohatou zvukovou panoramu, která klade neúnavně se valící basy do jemně podaného obrazu s těsně stojícími středy a volně létajícími výškami.Maximální výkon sahá až k 2000 W bez toho, aby byla zmenšená koncentrace a výdrž 2-kanálového zesilovače.Zevnějškem sází zařízení na černý základní nátěr, který je na horní hraně zdokonalený elegantním akrylovým sklem a ozdobený stříbrnými pásy. Logo je podsvícené modrými LED diodami, které zahalují obal do zrcadlícího se světla.Super kousek lze získat právě zde na stránkách zařazený v rubrice zesilovače do auta. Vyhledejte si parádní zboží ve zmiňované kategorii z pohodlí domova. To však není všechno, naše nabídka je široká! Podívejte se také na více kousků od dodavatele Auna. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Věhlasná značka Auna pro své zákazníky dodává velmi kvalitní výrobky.! Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Tento diskontní produkt Auna W2-Ac200, 2-kanálový zesilovač do auta, od společnosti s dlouholetou tradicí Auna je dostupný právě téměř zdarma! Ceny od 1 299 Kč.