Auna Weimar DAB-rádio, internetové rádio, bluetooth, DAB +, FM, budík, přenosné

Pro estéty a zvukové nadšence: S modelem Weimar představila společnost Auna DAB rádio s vynikající kvalitou zvuku v atraktivní,... více informací »
Auna Weimar DAB-rádio
Značka: Auna
3 899 Kč
Ověřit dostupnost
Pro estéty a zvukové nadšence: S modelem Weimar představila společnost Auna DAB rádio s vynikající kvalitou zvuku v atraktivní,...

Pro estéty a zvukové nadšence: S modelem Weimar představila společnost Auna DAB rádio s vynikající kvalitou zvuku v atraktivní, elegantní dřevěné skříni, kterou lze velmi pohodlně obsluhovat díky přehlednému displeji.Když se podíváme na funkce, DAB rádio se ukazuje jako skutečný talent: Jako přijímač pro rozhlasové stanice má zařízení přes DAB + k dispozici 10 přednastavených stanic, automatické vyhledávání kanálů a ovládání dynamického rozsahu / dynamic range control (DRC); další informace se zobrazí na displeji. Skutečným vrcholem je však použití jako internetové rádio: Když jednou připojíte zařízení k domácí wi-fi, zařízení bude mít přístup k internetovým rozhlasovým stanicím z celého světa! Ať už latinské rytmy z Brazílie, jazz z New Orleans či country z Kansasu: Hudební inspirace jsou vždy vzdáleny jen na dotek tlačítka. Díky možnosti uložit si oblíbené stanice budete mít navzdory obrovské rozmanitosti stanic stále přehled.Přes WLAN získáte na přání i přístup k vaší vlastní hudební kolekci na PC. Díky tomu můžete s DAB rádiem pohodlně prohlížet své hudební knihovny. Zařízení tak poskytuje nejvyšší MP3 zážitek – zcela bez počítače.Kromě toho nabízí DAB rádio i bluetooth připojení pro spárování se smartphonem, klasický FM tuner s 10 předvolbami stanic stejně jako i 3,5mm AUX vstup. Díky poslednímu najdou připojení i stereo signály z tradičních přehrávacích zařízení – a těží z vynikajících zvukových vlastností vyvážených fullrange reproduktorů! Nejprodávanější kousek Auna Weimar DAB-rádio, internetové rádio, bluetooth, DAB +, FM, dostanete bez problémů tady na našem webu ve známé kategorii rádia. Pořiďte si ostatní produkty z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Populární výrobce Auna pro své zákazníky prodává velmi kvalitní zboží. za super ceny! Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Zajímavý kus Auna Weimar DAB-rádio, internetové rádio, bluetooth, DAB +, od známého předního výrobce Auna jde získat bezpečně online extra výhodně. Nyní získáte od 3 899 Kč.