Beamz 4-Some, osvětlovací set, 5 částí, LED

Osvětlovací set Beamz 4-Some promění nudné prostory na rytmem pulsující taneční parkety.Set je přizpůsoben na Plug&Play... více informací »
Beamz 4-Some
Značka: Beamz
6 399 Kč
Ověřit dostupnost
Osvětlovací set Beamz 4-Some promění nudné prostory na rytmem pulsující taneční parkety.Set je přizpůsoben na Plug&Play...

Osvětlovací set Beamz 4-Some promění nudné prostory na rytmem pulsující taneční parkety.Set je přizpůsoben na Plug&Play používání a má promyšlený design, díky čemuž je ideální pro rychlé a jednoduché podbarvení atmosféry.Integrovaný mikrofon umožňující hudební mód a automatický mód zaručují, že jeho obsluhu a vytváření působivých efektů zvládnou i nezasvěcení uživatelé. Set obsahuje čtyři lehké LED moonflower efekty s 228 LED diodami, RGBW spektrem a pevnou kovovou tyčí na zavěšení.Jelikož je možné individuálně otáčet všechna zařízení, je tento set zárukou ideálního osvětlení prostoru.Nosná tyč je kromě toho vhodná pro připevnění k stojanu.Pro svou nízkou spotřebu energie, dlouhou životnost a snadné ovládání je tento set ideální na efektní osvětlování karaoke párty, menších barů, klubů, ale i rodinných oslav.

Unikátní produkt Beamz 4-Some, osvětlovací set, 5 od značky s dlouholetou tradicí Beamz lze zakoupit u nás nyní trvale výhodně! Teď za akční cenu 6 399 Kč.