Beamz DMX-024PRO, 24 kanálový DMX kontrolér, pult pro řízení osvětlení

Beamz DMX-024PRO je profesionální světelný pult k programování komplexních světelných choreografií pro různorodé akce a... více informací »
Beamz DMX-024PRO
Značka: Beamz
5 399 Kč
Ověřit dostupnost
Beamz DMX-024PRO je profesionální světelný pult k programování komplexních světelných choreografií pro různorodé akce a...

Beamz DMX-024PRO je profesionální světelný pult k programování komplexních světelných choreografií pro různorodé akce a pódiové show.Pult pro řízení osvětlení má předprogramované přednastavení a barvy, které lze zapnout jednoduše stisknutím tlačítka.Vedle rozsáhlých možností voleb programů, disponuje možností řízení hudbou nebo automaticky, DMX kontrolérem. Přes MIDI rozhraní spolupracuje světelný pult s jinými MIDI zařízeními a synchronizuje efekty do taktu MIDI nástrojů. Díky mono cinch vstupu může být signál veden přímo do zařízení, což umožňuje regulaci rychlosti.Obsluha je precizní a rychlá díky dobře uspořádanému panelu se stavovými LED diodami. Zapuštěný LCD displej usnadňuje programování scén a volbu programů.Zařízení Beamz DMX-024PRO se hodí pro montáž do 48 cm (19″) racku a je velmi vhodné i pro akce s různým místem konání nebo pro mobilních DJ. Oblíbený produkt Beamz DMX-024PRO, 24 kanálový DMX kontrolér, pult pro máte možnost nakoupit ještě u nás ve známé sekci ovladače dmx. Vyhledejte si skvělé výrobky z naší sekce za zcela nejnižší cenu.

Hodně žádaný produkt Beamz DMX-024PRO, 24 kanálový DMX kontrolér, pult pro řízení pocházející od značky Beamz snadno pořídíte aktuálně za výhodné peníze. K sehnání zrovna v akci za 5 399 Kč.