Beamz Ice1200 MKII, 1200 W, výrobník páry, studená pára

Beamz Ice1200 MKII je praktický výrobník páry, který povrch tanečního parketu nebo pódia zahalí hustou, ledovou mlhou.Díky velké... více informací »
Beamz Ice1200 MKII
Značka: Beamz
6 399 Kč
Ověřit dostupnost
Beamz Ice1200 MKII je praktický výrobník páry, který povrch tanečního parketu nebo pódia zahalí hustou, ledovou mlhou.Díky velké...

Beamz Ice1200 MKII je praktický výrobník páry, který povrch tanečního parketu nebo pódia zahalí hustou, ledovou mlhou.Díky velké produkci (až 125 m3) je toto zařízení vhodné i pro použití na velkých diskotékách a pódiích.Výkon stroje pozitivně ovlivňuje i nádobu na tekutinu s objemem 2,3 litru.V případě, že potřebujete zařízení uložit na méně dostupné místo, oceníte přibalené kabelové dálkové ovládání.Zařízení je vhodné pro připevnění ke stěně nebo stropu. Tento skvělý produkt Beamz Ice1200 MKII, 1200 W, výrobník páry, studená pára lze nakoupit pohodlně tady na webu umístěný v kategorii výrobníky mlhy! Nyní si můžete koupit ještě jiné zboží z této populární rubriky snadno online. To ale není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce však také další zboží od dodavatele Beamz. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní produkt Beamz Ice1200 MKII, 1200 od známé společnosti Beamz pohodlně dostanete u nás teď za outletovou cenu. K sehnání zrovna v akci za 6 399 Kč.