Beamz Kompaktní výrobník mlhy včetně náplně, 400W

Kompaktní výrobník mlhy pro menšíprostory s termostatem hlídajícím teplotu a s dálkovým ovládáním pro vytvořeníté pravé... více informací »
Beamz Kompaktní výrobník mlhy včetně náplně
Značka: Beamz
1 699 Kč
Ověřit dostupnost
Kompaktní výrobník mlhy pro menšíprostory s termostatem hlídajícím teplotu a s dálkovým ovládáním pro vytvořeníté pravé...

Kompaktní výrobník mlhy pro menšíprostory s termostatem hlídajícím teplotu a s dálkovým ovládáním pro vytvořeníté pravé atmosféry.Máte pro svou party světla iozvučení, ale stale mate pocit, jakoby něco chtělo? Mlha je to, co potřebujete!Každý ví, že i když máte kvalitní hudbu i osvětlení, stale je třeba něco kvytvoření té správné nálady. Kompaktní výrobník mlhy (dýmostroj) se snadnouinstalací je ideální pro party a koncerty v menších prostorech. S minimálnímčasem pro zahřátí pokryje mlhou až 35 m³/min. Můžete jej také vypínat a zapínatdle potřeby pomocí dálkového ovládání na 4m kabelu.Skvělé vylepšení pro Vaší párty.

Diskontní produkt Beamz Kompaktní výrobník mlhy pocházející od značky Beamz máte možnost koupit aktuálně na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu. Výhodně za super cenu 1 699 Kč.