Beamz Mini, sada 4 LED stroboskopů v RGBW

Sada 4 LED stroboskopů od Beamz je ideálním společníkem pro mobilní baviče či do malých podniků.Obsluha je naprosto jednoduchá.... více informací »
Beamz Mini
Značka: Beamz
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
Sada 4 LED stroboskopů od Beamz je ideálním společníkem pro mobilní baviče či do malých podniků.Obsluha je naprosto jednoduchá....

Sada 4 LED stroboskopů od Beamz je ideálním společníkem pro mobilní baviče či do malých podniků.Obsluha je naprosto jednoduchá. Zařízení stačí zapojit do el. zásuvky a zadním otočným regulátorem nastavit požadovanou citlivost. Díky výkonu 10 W a barevnému spektru RGBW vznikají světelné barevné variace.LED technologie stroboskopů přináší velmi vysokou energetickou úspornost a dlouhou životnost. Nízké zahřívání přispívá i k vysoké bezpečnosti při provozu.Zařízení je určeno pro nástěnnou i stropní montáž, čímž jej lze ideálně nastavit dle požadavků. Kvalitní a velmi žádaný produkt pořídíte nyní na našich stránkách v oblíbené sekci inteligentní světla. Mrkněte na kvalitní zboží z této oblíbené sekce v akci!

Designový výrobek Beamz Mini, sada 4 od výrobce se zárukou kvality Beamz jednoduše můžete najít u nás právě za akční cenu. Na našich stránkách za 1 499 Kč.