Beamz PARBAR, 2,3 m, 25 kg, stojan na světla

Stativ na světla beamZ PARBAR může na svém 100cm nosníku umístit až 4 světelné efekty, jako například reflektory, a je vhodný... více informací »
Beamz PARBAR
Značka: Beamz
1 399 Kč
Ověřit dostupnost
Stativ na světla beamZ PARBAR může na svém 100cm nosníku umístit až 4 světelné efekty, jako například reflektory, a je vhodný...

Stativ na světla beamZ PARBAR může na svém 100cm nosníku umístit až 4 světelné efekty, jako například reflektory, a je vhodný pro zorganizování komplexních světelných sestav.Stabilní třínohá konstrukce vydrží zatížení až do 25 kg a dá se rychle smontovat a demontovat.Pro optimální osvětlení různě velkých místností se dá stativ vysunout do celkové výšky až 2,3 m.Pro snadnou přepravu lze stojan na světla jednoduše sklopit.
Kvalitní a žádaný produkt Beamz PARBAR, 2,3 m, 25 kg, stojan na světla můžete získat přímo tu na našich stránkách umístěný v kategorii stojany na světla! Prozkoumejte skvělé výrobky z této známé sekce snadno online! Známý výrobce Beamz pro vás vyrábí vynikající sortiment.. To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce najdete další prověřené produkty od výrobce Beamz. Najdete je níže na této stránce.

Tento akční a ve slevě produkt Beamz PARBAR, 2,3 m, 25 kg, s osvědčenou značkou Beamz pořídíte momentálně za příznivou cenu. K sehnání zrovna v akci za 1 399 Kč.