Beamz S-700-JB, mlhovač, Jelly Ball, LED

Beamz S-700-JB je mlhovač s transparentní křišťálovou koulí a 3 RGB LED diodami i klasickým designem.Díky výkonu 700 W spolu s... více informací »
Beamz S-700-JB
Značka: Beamz
2 299 Kč
Ověřit dostupnost
Beamz S-700-JB je mlhovač s transparentní křišťálovou koulí a 3 RGB LED diodami i klasickým designem.Díky výkonu 700 W spolu s...

Beamz S-700-JB je mlhovač s transparentní křišťálovou koulí a 3 RGB LED diodami i klasickým designem.Díky výkonu 700 W spolu s krátkou dobu zahřívání a produkcí mlhy 75 m3 / min. zamlží toto efektové zařízení v okamžiku malé a středně velké prostory. Jelly Ball mlhovač má kapacitu nádrže o objemu 500 ml. Uvedení do provozu a obsluhu zařízení zvládne každý díky provozní koncepci vhodné i pro začátečníky.Díky dodávanému montážnímu držáku může být mlhovač jednoduše a flexibilně integrován do stávajících sestav nebo prostorových podmínek. Pomocí dálkového ovládání lze ovládat další funkce.Ideální pro mobilní baviče, kapely, kluby, salonky a jednoduše nezbytný pro každou párty.
Tento kvalitní a žádaný produkt Beamz S-700-JB, mlhovač, Jelly Ball, lze pořídit prostě tady u nás v oblíbené sekci výrobníky mlhy! Získejte nové produkty z naší kategorie ve výprodejové akci.

Zajímavý kousek Beamz S-700-JB, mlhovač, Jelly od výrobce s dlouholetou historií Beamz lze koupit zrovna dneska ve výprodejové akci! Aktuálně v akci od 2 299 Kč.