Beamz S700-LED, 700 W, efekt plamene, mlhovač

Beamz S700 je ohnivý mlhovač, který má ohromující světelný efekt. 3 LED diody zahalí sloup kouře na přání do teplé oranžové... více informací »
Beamz S700-LED
Značka: Beamz
1 749 Kč
Ověřit dostupnost
Beamz S700 je ohnivý mlhovač, který má ohromující světelný efekt. 3 LED diody zahalí sloup kouře na přání do teplé oranžové...

Beamz S700 je ohnivý mlhovač, který má ohromující světelný efekt. 3 LED diody zahalí sloup kouře na přání do teplé oranžové barvy, a tak probudí dojem, že ze zařízení šlehá obrovský plamen. Opravdu působivý efekt, který je příkladem inteligentního a především kreativního designu produktů Beamz.S produkcí mlhy 75 m3 za minutu jsou v okamžiku ponořeny do husté mlhy i větší taneční parkety. Díky silnému výkonu 700 W trvá jeho zahřátí jen 2 minuty. Dálkové ovládání, včetně 5 metrů dlouhého kabelu, umožňuje umístění i na poměrně nepřístupných místech. Ani při montáži mlhovače na stěny tím není provoz omezen.
Nový výrobek lze sehnat lehce tady u nás v kategorii ozvučení na ples! Nyní najdete akční kusy z této kategorie za akční cenu! Značka Beamz pro své zákazníky poskytuje prvotřídní zboží za příznivou cenu!

Tento exkluzivní kus Beamz S700-LED, 700 W, efekt plamene, od výrobce se zárukou kvality Beamz je k získání aktuálně na webu za příznivou cenu. Za bezkonkureční cenu 1 749 Kč.