Bezdrátový mikrofonní set Malone UHF-250 Duo, 2 kanály

Bezdrátový mikrofonní set Malone UHF-250 Duo je vybaven dynamickým a headsetovým mikrofonem, které zpěvákům, přednášejícím,... více informací »
Bezdrátový mikrofonní set Malone UHF-250 Duo
Značka: Malone
1 799 Kč
Ověřit dostupnost
Bezdrátový mikrofonní set Malone UHF-250 Duo je vybaven dynamickým a headsetovým mikrofonem, které zpěvákům, přednášejícím,...

Bezdrátový mikrofonní set Malone UHF-250 Duo je vybaven dynamickým a headsetovým mikrofonem, které zpěvákům, přednášejícím, dražitelům a jiným profesionálům umožní sebevědomé vystupování bez omezování.Díky bezdrátové technologii se jeho uživatel totiž osvobodí od kabelů a bude moci např. interaktivně spolupracovat s publikem.Pomocí XLR a 6,3mm výstupů se systém dá propojit se všemi klasickými audio setup.Kromě toho má energeticky úsporné konstrukce, které umožňují vícehodinové používání bez nepříjemného přerušování.
Výjimečný produkt Bezdrátový mikrofonní set Malone UHF-250 Duo, 2 můžete dostat právě nyní na našich stránkách umístěný v kategorii bezdrátové mikrofony. Nyní pořídíte unikátní zboží z této populární sekce za příznivou cenu.

Unikátní a žádaný produkt Bezdrátový mikrofonní set Malone UHF-250 Duo, 2 od našeho předního výrobce Malone jde získat ještě dnes za akční cenu! Zrovna nyní za cenu 1 799 Kč.