Bezdrátový mikrofonní set Skytec STWM722,UHF ruční mikrofon

SkytecSTWM722 je mikrofonní systém, který perfektně poslouží poloprofesionálníuživatelům bez toho, aniž by museli natahovat... více informací »
Bezdrátový mikrofonní set Skytec
Značka: Skytec
2 799 Kč
Ověřit dostupnost
SkytecSTWM722 je mikrofonní systém, který perfektně poslouží poloprofesionálníuživatelům bez toho, aniž by museli natahovat...

SkytecSTWM722 je mikrofonní systém, který perfektně poslouží poloprofesionálníuživatelům bez toho, aniž by museli natahovat kabely.Díky velkému výkonu můžete zařízení Skytec STWM722 použít kdekoliv, např. navelkých pódiích, v sálech, sportovních akcích, aulách, konferenčníchmístnostech a pod.Headset využijí např. animátoři nebo moderátoři zatímco druhý mikrofon se hodízejména na akce, kde se zpívá.Jack výstup nebo XLR výstup Vám zajistí úplnou flexibilitu spojení.Prostřednictvím nich připojíte k bezdrátovému mikrofonnímu setu např. mixážnípulty nebo PA zesilovače.Oba UHF mikrofony mají dlouhou výdrž díky bateriím, takže se můžete nerušeněvěnovat svým činnostem.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Bezdrátový mikrofonní set Skytec STWM722,UHF od společnosti se zárukou kvality Skytec máte možnost dostat v naší nabídce ve výprodejové akci. Nyní za akční cenu 2 799 Kč.