Bezdrátový mikrofonový set Skytec STWM712, 2 kanály

Skytec STWM712 je všestranný bezdrátový mikrofonový systém, vhodný pro ozvučování profesionálních akcí jako jsou semináře,... více informací »
Bezdrátový mikrofonový set Skytec STWM712
Značka: Skytec
2 299 Kč
Ověřit dostupnost
Skytec STWM712 je všestranný bezdrátový mikrofonový systém, vhodný pro ozvučování profesionálních akcí jako jsou semináře,...

Skytec STWM712 je všestranný bezdrátový mikrofonový systém, vhodný pro ozvučování profesionálních akcí jako jsou semináře, školení apod.Výborná vybavenost setu (jack a XLR výstupy) umožňuje rychlé a flexibilní propojení s různými druhy zařízení.Mikrofony fungují na odlišných frekvencích, a tak pro Vás prezentace se dvěma řečníky či propojení řečníka s publikem nebude žádný problém.Dosah setu až do 50 m Vám poskytne dostatečnou svobodu při pohybu po pódiu či ve větších prostorách.Mikrofony obsahují technologii na potlačení šumu.K celkovému pozitivnímu obrazu o setu přispívají i další funkce, které Vám zjednoduší práci, jako např. ukazatel stavu baterie na mikrofonu.

Žádaný produkt Bezdrátový mikrofonový set Skytec STWM712, od dodavatele zboží Skytec jednoduše naleznete právě zde za super peníze! Právě nyní za 2 299 Kč.