Blumfeldt Adaptérová plošina pro boční markýzu Bari, ocel, práškově lakovaná

Získejte ještě více volnosti při upevňování boční markýzy Bari od Blumfeldt. Se spodní upevňující plošinou získáte... více informací »
Blumfeldt Adaptérová plošina pro boční markýzu Bari
Značka: Blumfeldt
599 Kč
Ověřit dostupnost
Získejte ještě více volnosti při upevňování boční markýzy Bari od Blumfeldt. Se spodní upevňující plošinou získáte...

Získejte ještě více volnosti při upevňování boční markýzy Bari od Blumfeldt. Se spodní upevňující plošinou získáte vysoký stupeň flexibility při umísťování boční markýzy. Namísto obvyklého utahování koncového držícího sloupku pevně v zemi se upevní pouze adaptérová deska, na kterou je pak nasazen koncový sloupek. Dá se vždy uklidit, pokud právě boční markýzu nepoužíváte. S několika upevňovacími deskami také můžete použít několik rolovacích polohy markýzy.Deska je kompletně vyrobena z oceli a pokryta práškovou barvou, odolnou proti korozi. K adaptéru Blumfeldt jsou přiloženy 4 stabilní kovové hmoždinky spolu se šrouby, takže už nemusíte jít shánět vhodný upevňovací materiál.Připevněte spodní montážní plošinu přímo k podkladu terasy nebo balkonu.

Tento unikátní kus Blumfeldt Adaptérová plošina pro boční markýzu Bari, ocel, od známého předního výrobce Blumfeldt jednoduše můžete pořídit momentálně na webu za outletovou cenu! Zrovna nyní za cenu 599 Kč.