Blumfeldt Allure, pergola, přístřešek, pavilon, 300 x 250 cm, polyester, světle béžová

Ozdobná pergola Blumfeldt Allure se postará o zasněné hodiny na terase nebo v zahradě mezi popínavými rostlinami a růžemi.Od dob... více informací »
Blumfeldt Allure
Značka: Blumfeldt
4 999 Kč
Ověřit dostupnost
Ozdobná pergola Blumfeldt Allure se postará o zasněné hodiny na terase nebo v zahradě mezi popínavými rostlinami a růžemi.Od dob...

Ozdobná pergola Blumfeldt Allure se postará o zasněné hodiny na terase nebo v zahradě mezi popínavými rostlinami a růžemi.Od dob renesance funguje pergola, která byla znovuobjevená jako prvek okrasné zahrady, nejen jako ochrana před sluncem a podpora popínavých rostlin, ale vnáší také kouzlo do zahradnického umění. Pergola Blumfeldt  Allure se svým filigránským ocelovým rámem odlišuje od běžných konstrukcí pavilonů.Lehká konstrukce z oceli zdůrazňuje půvab, práškové lakování zase odolává celoročním povětrnostním vlivům. V jednotě s působivou ozdobnou konstrukcí se nad ocelovými sloupky vznáší střecha ve tvaru písmene S. Textilie z polyesteru s hustotou 180 g/m² má nepromokavý PU povlak, takže ani noční přeháňky pergolu nezničí.V duchu secese sjednocuje pergola Blumfeldt Allure formu i funkčnost a šikovně zapracovává ocel do zasněných hodin mezi úponky rostlin a jemnými pupeny.      Tento velmi oblíbený produkt Blumfeldt Allure, pergola, přístřešek, pavilon, 300 x 250 cm, polyester, světle seženete snadno tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice zahradní altány! Nyní koupíte oblíbené výrobky z naší kategorie v akci! Populární výrobce Blumfeldt svým zákazníkům nabízí špičkové zboží.! To není všechno, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od dodavatele Blumfeldt. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Exkluzivní výrobek Blumfeldt Allure, pergola, přístřešek, pavilon, 300 x 250 od dodavatele se skvělou pověstí Blumfeldt můžete získat právě teď v naší nabídce za super cenu. Za bezkonkureční cenu 4 999 Kč.