Blumfeldt Allure, pergola, přístřešek, pavilon, 300 x 250 cm, polyester, tmavě šedá

Ozdobná pergola Blumfeldt Allure se postará o zasněné hodiny na terase nebo v zahradě mezi popínavými rostlinami a růžemi.Od dob... více informací »
Blumfeldt Allure
Značka: Blumfeldt
4 999 Kč
Ověřit dostupnost
Ozdobná pergola Blumfeldt Allure se postará o zasněné hodiny na terase nebo v zahradě mezi popínavými rostlinami a růžemi.Od dob...

Ozdobná pergola Blumfeldt Allure se postará o zasněné hodiny na terase nebo v zahradě mezi popínavými rostlinami a růžemi.Od dob renesance funguje pergola, která byla znovuobjevená jako prvek okrasné zahrady, nejen jako ochrana před sluncem a podpora popínavých rostlin, ale vnáší také kouzlo do zahradnického umění. Pergola Blumfeldt  Allure se svým filigránským ocelovým rámem odlišuje od běžných konstrukcí pavilonů.Lehká konstrukce z oceli zdůrazňuje půvab, práškové lakování zase odolává celoročním povětrnostním vlivům. V jednotě s působivou ozdobnou konstrukcí se nad ocelovými sloupky vznáší střecha ve tvaru písmene S. Textilie z polyesteru s hustotou 180 g/m² má nepromokavý PU povlak, takže ani noční přeháňky pergolu nezničí.V duchu secese sjednocuje pergola Blumfeldt Allure formu i funkčnost a šikovně zapracovává ocel do zasněných hodin mezi úponky rostlin a jemnými pupeny.     Dostupné barvy: tmavě šedá, světlá béžová (10030689)Diskontní produkt Blumfeldt Allure, pergola, přístřešek, pavilon, 300 x 250 cm, polyester, tmavě šedá je dostupný právě tu na webu zařazený v rubrice zahradní altány. Vyhledejte si oblíbené produkty z této oblíbené sekce za outletovou cenu. Známý dodavatel Blumfeldt svým zákazníkům nabízí špičkové produkty . Nakupujte výhoděn u nás.

Tento akční produkt Blumfeldt Allure, pergola, přístřešek, pavilon, 300 x 250 s osvědčenou značkou Blumfeldt pohodlně pořídíte bezpečně online v akci! Levně za cenu 4 999 Kč.