Blumfeldt Amalfi Noble Grey, zahradní lehátko, 70 x 37 x 200 cm, sluneční clona, šedé

Lehátko Blumfeldt Amalfi Noble Grey s integrovanou clonou pro relaxační letní opalování na Vaší zahradě, terase nebo na... více informací »
Blumfeldt Amalfi Noble Grey
Značka: Blumfeldt
3 499 Kč
Ověřit dostupnost
Lehátko Blumfeldt Amalfi Noble Grey s integrovanou clonou pro relaxační letní opalování na Vaší zahradě, terase nebo na...

Lehátko Blumfeldt Amalfi Noble Grey s integrovanou clonou pro relaxační letní opalování na Vaší zahradě, terase nebo na balkoně.Se zahradním lehátkem Blumfeldt Amalfi Noble Grey si slunce užijete naprosto uvolněně a pohodlně. Díky polstrované polyesterové síťovině si odpočinete na 2 m dlouhé ploše na ležení jako na obláčku. Aby se vyhovělo všem požadavkům, opěradlo lze zafixovat v 5 polohách od sezení po ležení – přesně podle momentální potřeby. O plný komfort v jakékoliv poloze lehátka se stará nastavitelná sluneční clona, ​která Vám zajistí příjemný stín pro obličej. Polštář doplňuje nabídku lehátka. Zařízení má dlouhou životnost. Stabilní ocelový rám je odolný vůči povětrnostním vlivům díky práškové barvě, zatímco čalounění se skládá z rychle schnoucí pěny a omyvatelného potahu.Lehátko na opalování Blumfeldt Amalfi Noble Grey Vám vytvoří pohodlné místo na slunci s možností stínu.

Tento kvalitní a žádaný produkt Blumfeldt Amalfi Noble Grey, zahradní lehátko, 70 x 37 x 200 cm, sluneční clona, od výrobce s dobrým jménem Blumfeldt jde nakoupit tady teď právě za rozumné peníze. V akci za cenu 3 499 Kč.