Blumfeldt California Green, zahradní lehátko, zahradní židle, skládací, čalouněná, károvaný vzor

Ať už na zahradě, balkoně nebo na terase, lehátko Blumfeldt California Green Vám zajistí perfektní relax.Více než jen ležení:... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Blumfeldt
2 299 Kč
Ověřit dostupnost
Ať už na zahradě, balkoně nebo na terase, lehátko Blumfeldt California Green Vám zajistí perfektní relax.Více než jen ležení:...

Ať už na zahradě, balkoně nebo na terase, lehátko Blumfeldt California Green Vám zajistí perfektní relax.Více než jen ležení: Lehátko Blumfeldt California Green poskytuje novou úroveň relaxace. Jejím základem je ergonomické opěradlo, měkký a velmi hrubý polštář o průměru 4 cm a mírně pružná plocha lehátka s gumičkami. Se šířkou 70 cm nabízí židle výrazně více prostoru. Takže usaďte se, opřete se a nechte lehátko sklouznout do polohy, která nejlépe vyhovuje Vašim přáním: Od vzpřímené pozice ke společenskému posezení u kávy a koláči až po slunění a relaxaci vleže. Zajišťovací páčka na každé opěrce na ruce drží lehátko nekomplikovaně na svém místě. Odnímatelný a výškově nastavitelný polštář zajišťuje to ostatní pro útulný pohodlný pobyt na lehátku.Zajímavé jsou i další charakteristiky zahradní židle Blumfeldt California Green: Stabilní ocelový rám s práškovým nástřikem proti korozi. Čalounění je potaženo speciální vodu odpuzující a prodyšnou mřížovou síťovinou z polyesteru. Takže lehátko zůstává za každého letního počasí ozdobou okolí. Pro snadnou přepravu nebo skladování se sklopí na příruční rozměry.Není ležení jako ležení: Je to otázka správného křesla. Takže nenechávejte relaxaci náhodě a vsaďte na lehátko Blumfeldt California Green.Dostupné varianty: California Green s károvaným vzorem, California Red s kosočtvercovým vzorem (produkt 10030024)Vezměte prosím na vědomí, že lehátko je na základě své ergonomické formy nejvhodnější pro osoby do výšky 1,85 m. Unikátní a oblíbený kus můžete dostat ještě u nás v sekci zahradní lehátka! Máme pro vás parádní zboží ze zmíněné sekce za zcela nejnižší cenu. To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více! Prozkoumejte u nás více kousků značky Blumfeldt. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento skvělý výrobek Blumfeldt California Green, zahradní lehátko, zahradní od dodavatele se skvělou pověstí Blumfeldt snadno můžete sehnat momentálně za extra cenu. Aktuálně v akci za 2 299 Kč.