Blumfeldt Earth Nail, zatloukací kolík do země pro boční markýzy Bari, příslušenství

Hřebík do země Earth Nail je ideální příslušenství pro všechny, kteří chtějí používat boční markýzy Bari od společnosti... více informací »
Blumfeldt Earth Nail
Značka: Blumfeldt
583 Kč
Ověřit dostupnost
Hřebík do země Earth Nail je ideální příslušenství pro všechny, kteří chtějí používat boční markýzy Bari od společnosti...

Hřebík do země Earth Nail je ideální příslušenství pro všechny, kteří chtějí používat boční markýzy Bari od společnosti Blumfeldt nejen na pevných terasách a balkonech. Jednoduše lze zatlouct 40 cm dlouhé kolíky od společnosti Blumfeldt do trávníku. Vrchní kovová destička se pak jednoduše přišroubuje na držák boční markýzy a nabízí bezpečné a pevné umístění. Potřebné šrouby společnost Blumfeldt dodává s produktem.Kolík do země je z robustního hliníku a má šedé práškové potažení, které na chrání před vlhkostí půdy a usnadňuje hladkým povrchem umístění do země.Chrání před pohledy, větrem nebo sluncem na trávnících, grilovacích místech a podobně. Ideální také pro ochranu domácího bazénu nebo dětského hřiště před zvědavýma očima.

Žádaný kus Blumfeldt Earth Nail, zatloukací kolík do země od našeho předního výrobce Blumfeldt máte možnost koupit již dnes za akční cenu! Nyní můžete mít za 583 Kč.