Blumfeldt Greencastle 5K, skleník, 11.8 m³, včetně podlahového rámu

Urychlovač růstu do zahrady: Blumfeldt Greencastle skleník je ideální místo na pěstování sazenic na jaře. Zde mohou výhonky... více informací »
Blumfeldt Greencastle 5K
Značka: Blumfeldt
10 099 Kč
Ověřit dostupnost
Urychlovač růstu do zahrady: Blumfeldt Greencastle skleník je ideální místo na pěstování sazenic na jaře. Zde mohou výhonky...

Urychlovač růstu do zahrady: Blumfeldt Greencastle skleník je ideální místo na pěstování sazenic na jaře. Zde mohou výhonky růst za optimálních růstových podmínek, kdy je teplota venku ještě příliš nízká. Vzrostlé sazenice budou přesazeny, jakmile to připustí povětrnostní podmínky. Tak se můžete již na začátku léta těšit z množství květů nebo z vlastního ovoce či zeleniny, zatímco Vaši sousedé nevypěstovali ještě ani kvítek.Skleník Greencastle od společnosti Blumfeldt se skládá z lehkého hliníkového rámu, umělého skla a podlahového rámu. Vysoké vchodové dveře usnadňují přístup a dva boční větrací otvory se postarají o optimální cirkulaci vzduchu uvnitř skleníku. Díky praktickému okapu je možné sbírat dešťovou vodu do velké nádrže a následně použít na zalévání rostlin. V létě, kdy je ve skleníku obzvláště teplo a vlhkost vzduchu je vysoká, mohou ve skleníku vyrůst i tropické rostliny, jako např. orchideje nebo bromélie.Go Green! Blumfeldt Greencastle skleník je ideálním domečkem pro ambiciózní hobby zahrádkáře. Vytvoří ideální podmínky pro pěstování sazenic a zapadá díky jednoduchému vzhledu do každé zahrady. Verze: Greencastle 3k (10030109) ; Greencastle 4k (10030110); Greencastle 5k (10030111). Tento výjimečný produkt je k dispozici lehce tu na stránkách v oblíbené rubrice zahradní skleníky! Připravili jsme pro vás ještě ostatní produkty ze zmíněné sekce za parádní cenu. Významný dodavatel Blumfeldt vám nabízí prvotřídní zboží. za skutečně výhodné peníze.

Tento levný produkt Blumfeldt Greencastle 5K, skleník, 11.8 od spolehlivého výrobce Blumfeldt pořídíte na našich stránkách nyní v akci! Nabídky od 10 099 Kč.