Blumfeldt Hanami CW 180, strom se světýlky, třešňové květy, 336 LED diod, studená bílá

LED světelný strom Hanami od společnosti Blumfeldt je sestaven a umístěn pomocí několika velmi jednoduchých pohybů. Musíte pouze... více informací »
Blumfeldt Hanami CW 180
Značka: Blumfeldt
1 349 Kč
Ověřit dostupnost
LED světelný strom Hanami od společnosti Blumfeldt je sestaven a umístěn pomocí několika velmi jednoduchých pohybů. Musíte pouze...

LED světelný strom Hanami od společnosti Blumfeldt je sestaven a umístěn pomocí několika velmi jednoduchých pohybů. Musíte pouze vložit zástrčku do zásuvky a můžete se nechat okouzlit: 336 překrásných LED světel svítí na Vašem světelném stromku tak krásné, že se rázem ocitnete v pohádkové atmosféře. Tomuto romantickému lesku světel a zlepšení nálady je jen stěží možné uniknout.LED světelný strom Hanami od společnosti Blumfeldt je použitelný po celý rok. V letní zahradě přináší příjemné světlo, když šero přechází do tmavé noci. V zimě Vám umožňuje strom se světly zapomenout, že stromy už dávno ztratily listí, neboť klade důraz na své svítící květiny. Vaši sousedé Vám budou vděčni! Ale i v interiéru můžete v okamžiku proměnit Váš obývací pokoj na začarovaný zámek nebo dokonce na extravagantní místo pro párty – zcela podle Vašich přání. Větvičky z kovového drátu obalené tmavou plastovou páskou Vám poskytnou další možnosti vytvořit si svůj vlastní okouzlující strom: Ohýbáním můžete měnit strom do tvaru, jaký chcete: Proč jednou nevytvořit srdce z větví?Se světelným stromem Hanami od společnosti Blumfeldt bude snadné být okouzlen každý den.Ve slevě produkt Blumfeldt Hanami CW 180, strom se světýlky, třešňové květy, 336 LED diod, studená máte možnost koupit zrovna tady na našich stránkách umístěný v rubrice vánoční dekorace. Mrkněte na nové zboží z této oblíbené kategorie z pohodlí domova. To ale není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Mrkněte také na další vybrané kousky od značky Blumfeldt. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární značka Blumfeldt má top zboží ! Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Exkluzivní produkt Blumfeldt Hanami CW 180, strom se světýlky, třešňové květy, od kvalitní společnosti Blumfeldt můžete pořídit v naší aktuální nabídce za skvělou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 1 349 Kč.