Blumfeldt Hitzkopf, infračervený stropní ohřívač, halogenová topná trubice, 2 úrovně 750/1500 W

S infračerveným stropním ohřívačem Hitzkopf od blumfeldt si můžete užívat příjemná setkání nebo útulné večery na terase... více informací »
Blumfeldt Hitzkopf
Značka: Blumfeldt
1 669 Kč
Ověřit dostupnost
S infračerveným stropním ohřívačem Hitzkopf od blumfeldt si můžete užívat příjemná setkání nebo útulné večery na terase...

S infračerveným stropním ohřívačem Hitzkopf od blumfeldt si můžete užívat příjemná setkání nebo útulné večery na terase nebo na zahradě v každém ročním období. Ohřívač pracuje ve dvou stupních s výkonem 750 nebo 1500 W a dokáže příjemně zahřát plochu až 30 m². Halogenová topná trubice produkuje potřebné teplo ve středním a dlouhém infračerveném pásmu. Na rozdíl od běžných ventilátorových ohřívačů infračervené záření s IR ComfortHeat nejen ohřívá okolní vzduch, ale přenáší teplo přímo na osvícené osoby a předměty, takže příjemné teploty je dosaženo okamžitě a bez dlouhého čekání. Kromě toho infračervené trubice šíří měkké červené světlo s nízkým oslněním, které ještě zvyšuje útulnost.Stropní ohřívač Hitzkopf od blumfeldtlze snadno zavěsit ke stropu, na rámy stanů nebo zastřešení terasy. Vše, co k tomu potřebujete, ať už v pavilonu, zahradním přístřešku, pod markýzou nebo v párty stanu, je odpovídající hák nebo držák, do kterého se karabina zacvakne. Součástí dodávky je pevný řetěz z nerezové oceli, který zároveň zajišťuje potřebnou bezpečnostní vzdálenost od stropu. Napájecí zdroj je také jednoduše navržen a nevyžaduje žádnou elektrickou instalaci. Ohřívač Hitzkopf lze zapojit přímo do stávající zásuvky pomocí ochranné zástrčky. Díky tomu je lze snadno vyjmout a uložit do dalšího použití.Ohřívač má stupeň krytí IP34, a je tedy chráněn proti stříkající vodě ze všech stran a proti vniknutí cizích těles o průměru větším než 2,5 cm. Ochranná mřížka zajišťuje ochranu topného tělesa před cizími tělesy nebo náhodným dotykem.Neodolatelný produkt máte možnost získat nyní tu na našem webu v populární kategorii infrazářiče! Připravili jsme pro vás podobné zboží z naší kategorie za výprodejovou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce totiž najdete další zboží od značky Blumfeldt. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Blumfeldt nabízí vynikající sortiment za dobré ceny. Však to vidíte sami!

Designový produkt Blumfeldt Hitzkopf, infračervený stropní ohřívač, halogenová topná trubice, 2 úrovně 750/1500 od dodavatele s dlouholetou historií Blumfeldt pohodlně dostanete právě dnes za super peníze. Nyní pořídíte za super cenu 1 669 Kč.