Blumfeldt Königsbrunn, solární fontána, 200 l/h, LED, čedičový design

Solární fontána Blumfeldt Königsbrunn dodává zahradám, terasám, parkům nebo zimním zahradám majestátní atmosféru a vystačí... více informací »
Blumfeldt Königsbrunn
Značka: Blumfeldt
2 799 Kč
Ověřit dostupnost
Solární fontána Blumfeldt Königsbrunn dodává zahradám, terasám, parkům nebo zimním zahradám majestátní atmosféru a vystačí...

Solární fontána Blumfeldt Königsbrunn dodává zahradám, terasám, parkům nebo zimním zahradám majestátní atmosféru a vystačí si zcela bez napájení z elektrické sítě.Voda nepřetržitě tryská z vrcholu zahradní fontány Blumfeldt Königsbrunn a stéká po vnější ploše koule. Výsledkem je vizuálně atraktivní vodní hra, která zve k meditativní relaxaci a nabízí osvěžující kulisu pro zelené rostliny a posezení. Vyrobena kompletně z polyresinu ve formě leštěných čedičových bloků, což fontáně dodává ušlechtilý šarm. Ten působivě podporují v tmavých hodinách i zářící LED světla, které dodávají okolí královskou atmosféru.Díky 300 cm2 velkému solárnímu panelu je solární fontána Königsbrunn zcela nezávislá ona síťovém napájení. Síla slunce umožňuje proudění až 200 litrů vody za hodinu otvorem koule a současně nabíjí integrovaný akumulátor. Ten zásobuje proudem čerpadlo a světelný věnec až osm hodin. LED diody se automaticky zapnou, když se setmí. Pro upevnění solárního panelu je dodáván hrot do země, který lze snadno a rychle umístit.Dostatečně dlouhé kabely umožňují vysokou volnost při umístění. 5 m dlouhé vedení pro čerpadlo a LED věnec a také nezničitelný plastový materiál umožňují umístění zahradní fontány Blumfeldt Königsbrunn v centru větších rybníků.Dostupné verze: hladká základna, zakřivená základna (produkt 10027997) Velmi oblíbený produkt Blumfeldt Königsbrunn, solární fontána, 200 l/h, LED, čedičový design máte možnost získat teď tu na stránkách ve známé sekci fontány. Nyní můžete koupit kvalitní kousky z této oblíbené rubriky ve výhodné akci! U nás vám nabízíme více, mrkněte také na více skvělých kousků od výrobce Blumfeldt. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý produkt Blumfeldt Königsbrunn, solární fontána, 200 l/h, LED, od skvělé a známé značky Blumfeldt můžete dostat v naší nabídce za parádní cenu! V akci od 2 799 Kč.