Blumfeldt Lofty Palace, zahradní pavilon, 3 x 6 m, PE odolný vůči ohni, otevřené větrání

Zahradní oslavy či různé exteriérové akce může náhle přerušit špatné počasí. Právě o povedenou oslavu ať už při... více informací »
Blumfeldt Lofty Palace
Značka: Blumfeldt
7 299 Kč
Ověřit dostupnost
Zahradní oslavy či různé exteriérové akce může náhle přerušit špatné počasí. Právě o povedenou oslavu ať už při...

Zahradní oslavy či různé exteriérové akce může náhle přerušit špatné počasí. Právě o povedenou oslavu ať už při slunečném nebo deštivém počasí se postará tento zahradní pavilon.Vnitřek s plochou 3 x 6 m nabízí dostatek místa pro mnoho lidí. Stabilní, práškovou barvou potažené ocelové tyče s průměrem 48 mm a tloušťkou 1 mm umožňují vysokou stabilitu pavilonu i při větrném počasí. Strop a stěny jsou vyrobeny z odolného 170 g/m2 polyethylenu, který je odolný vůči ohni podle CPAI-84. Na levé a pravé straně se nacházejí 2 velká okna k zajištění světla uvnitř stanu. Každé okno lze otevřít zipem a srolovat vzhůru. Každé okno disponuje i síťkou proti hmyzu. Zadní a přední stěnu pavilonu lze také odvinout, čímž je zajištěno lepší větrání.Přední stěnu pavilonu můžete vyklopit dopředu jako markýzu. Ve stěnách se nacházejí i na zip otevíratelné dveře k zajištění ještě pohodlnějšího vstupu. Výškově nastavitelné stojanové nožičky umožňují postavení pavilonu i na nerovném povrchu. Montáž i demontáž probíhá velmi rychle a jednoduše díky zasouvacímu mechanismu.Zahradní pavilon Lofty Palace poskytuje prostor pro dokonalou zábavu při venkovních akcích v každém počasí. Hodně oblíbený produkt Blumfeldt Lofty Palace, zahradní pavilon, 3 x 6 m, PE odolný vůči ohni, otevřené větrání jde sehnat právě na našich stránkách zařazený v rubrice zahradní nábytek! Nyní si můžete pořídit zcela nové zboží z této populární sekce za super ceny!

Velmi žádaný kus Blumfeldt Lofty Palace, zahradní pavilon, 3 od našeho výrobce Blumfeldt máte možnost sehnat právě teď v naší nabídce téměř zdarma! Nabídka již od 7 299 Kč.