Blumfeldt Loras, infračervený ohřívač, karbonové ohřívací spirály, 2100W, IP44

Příjemné teploty ve venkovním prostoru: s infračerveným ohřívačem blumfeldt Loras si, díky příjemnému teplu, můžete venku... více informací »
Blumfeldt Loras
Značka: Blumfeldt
10 199 Kč
Ověřit dostupnost
Příjemné teploty ve venkovním prostoru: s infračerveným ohřívačem blumfeldt Loras si, díky příjemnému teplu, můžete venku...

Příjemné teploty ve venkovním prostoru: s infračerveným ohřívačem blumfeldt Loras si, díky příjemnému teplu, můžete venku užívat i chladné večeře.Infračervený ohřívač blumfeldt Loras s robustním a elegantním tepelným štítem obohatí každý vnějšek svým příjemným designem v jednoduchém retro vzhledu. Dvě karbonové topné spirály a výkon 2100 wattů dodávají okolí příjemné teplo rychle a spolehlivě. Díky IR ComfortHeat systému ne ohřívaný vzduch, ale přímo ozařované osoby a objekty. Stojanový ohřívač se vypíná a zapíná zcela jednoduše pomocí snadno posuvného spínače pod tepelným štítem. Díky ochranné třídě IP44 je infračervený ohřívač blumfeldt Loras spolehlivě chráněn před stříkající vodou. Stabilitu získává ohřívač díky stojanu s průměrem 28 cm, který elegantně jednoduchou konstrukcí dodává stylový vzhled.Zahrada, terasa nebo balkon se za okamžik změní na vlastní obývák: s infračerveným ohřívačem blumfeldt Loras sedíte díky zabudovanému infračervenému topnému tělesu vždy v teple. Vynikající produkt najdete pohodlně tu na stránkách v oblíbené rubrice volně stojící infrazářiče! Připravili jsme pro vás vyjímečné výrobky ve zmiňované sekci za mimořádně nízkou cenu. To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky značky Blumfeldt. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Blumfeldt pro vás připravuje velmi kvalitní sortiment za dobré ceny!

Akční výrobek Blumfeldt Loras, infračervený ohřívač, karbonové ohřívací spirály, 2100W, od značky s dlouholetou tradicí Blumfeldt máte možnost získat na našich stránkách teď za super peníze. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 10 199 Kč.