Blumfeldt Lorea, ohniště, zahradní krb, lucerna, zahradní pec, ocel, brunovaná

Od dávných dob jsou lidé fascinováni ohněm – celé hodiny nás může těšit pohled do plamenů. S ohništěm Lore od společnosti... více informací »
Blumfeldt Lorea
Značka: Blumfeldt
4 699 Kč
Ověřit dostupnost
Od dávných dob jsou lidé fascinováni ohněm – celé hodiny nás může těšit pohled do plamenů. S ohništěm Lore od společnosti...

Od dávných dob jsou lidé fascinováni ohněm – celé hodiny nás může těšit pohled do plamenů. S ohništěm Lore od společnosti Blumfeldt si nyní můžete oheň užívat jednoduše a kdykoliv. Užívejte si teplý táborák v příjemné společnosti jako závěr zdařilého letního večera a udělejte z další párty událost.S rozměry topeniště 35 x 40 cm nabízí zahradní krb dostatek prostoru pro velký táborák z dřevěných polen. 115 cm vysoká, dekorativní konstrukce ve tvaru starožitné lucerny pro ještě lepší dojem z plápolajícího ohně. Kolem uzavřeného krbu jsou čtyři velké ocelové mřížkové plochy, které umožňují pohled do ohně a zároveň zpřístupňují všem jeho teplo. Zavírací dvířka na přední straně umožňují doplnění hořícího materiálu nebo rozdmýchání ohně dodávaným pohrabáčem. Dřevo na topení je umístěno na roštu, což zajišťuje, že vyhořelý materiál se sbírá ve složce na popel a umožňuje čisté vypálení. Takže nestojí nic v cestě společenskému setkání u hřejivého táboráku.Ať už s plameny, nebo bez nich, zahradní pec Blumfeldt Leoreo je vždy dekorativním vrcholem v zahradě, na dvoře nebo na terase. Kompletně vyrobená z oceli, na čtyřech stabilních nožičkách, v podobě lucerny. Uzavřená střecha slouží proti úniku jisker ze zamřížovaného ohniska a zároveň odvádí kouř. Celý krb je vyhotoven z brunované oceli, která dává zařízení rustikální kouzlo litiny, bez zatěžování přepravy nádoby její hmotností.Vezměte prosím na vědomí, že ohnisko je dodáváno jako montážní sada. Montáž lze provést v závislosti na technických dovednostech asi za 20 minut. Oblíbený produkt můžete najít v pohodě na webu v oblíbené sekci grily, udírny. Máme pro vás ještě jiné produkty z této známé rubriky v bezva akci! Tato značka Blumfeldt vám představuje top zboží za super peníze. Udělejte si radost! To ale však není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás také více kousků od značky Blumfeldt. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený kousek Blumfeldt Lorea, ohniště, zahradní krb, od značky s dlouholetou tradicí Blumfeldt pohodlně získáte právě za výhodné peníze! Aktuálně v akci za 4 699 Kč.