Blumfeldt Odeon Grey, zahradní pavilon, altán, 3 x 3 m, ocel, polyester, tmavě šedý

Ostrov blaženosti! Zahradní pavilon Blumfeldt Odeon poskytne vaší rodině a přátelům pohodlné přístřeší během dne i noci.Aby... více informací »
Blumfeldt Odeon Grey
Značka: Blumfeldt
6 599 Kč
Ověřit dostupnost
Ostrov blaženosti! Zahradní pavilon Blumfeldt Odeon poskytne vaší rodině a přátelům pohodlné přístřeší během dne i noci.Aby...

Ostrov blaženosti! Zahradní pavilon Blumfeldt Odeon poskytne vaší rodině a přátelům pohodlné přístřeší během dne i noci.Aby pavilon zajistil příjemné chvíle plné odpočinku, musí být pěkný, stabilní a flexibilní. Zahradní pavilon Blumfledt Odeon však předčí vaše očekávání: Rozměry 3 x 3 m spolu se šikmou střechou a květinovým vzorem přispívají nejen k přitažlivému vzhledu. Konstrukce z ocelových tyčí ošetřených práškovou barvou mu dodává vysokou stabilitu a dlouhou životnost. K ukotvení a k montáži – pevná instalace k zemi, se v balení nacházejí kotvící háky. Ani déšť nemá šanci zkazit vaši náladu: Ze šikmé střechy ze 180 g/m2 polyesteru s PA povrchem voda prostě odteče.Užívejte si letní momenty venku. Blumfeldt Odeon udělá z vaší zahrady obývák – zcela nezávislý na počasí. Často hledaný produkt Blumfeldt Odeon Grey, zahradní pavilon, altán, 3 x 3 m, ocel, polyester, tmavě šedý lze pořídit mimo jiné na webu v sekci zahradní altány. Mrkněte na vyjímečné výrobky ve zmiňované sekci za super peníze! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Blumfeldt pro vás připravuje vysoce kvalitní výrobky ! Přesvědčte se!

Vynikající kousek Blumfeldt Odeon Grey, zahradní pavilon, altán, 3 x od předního výrobce Blumfeldt seženete v aktuální nabídce ve slevě! Právě lze objednat jen za 6 599 Kč.