Blumfeldt Pantheon Solid Sky Ambient Solar, pavilon, 3 × 4 m, solární osvětlení

Co může být krásnější než trávit klidné letní večery venku s přáteli nebo s rodinou? Pavilon blumfeldt Pantheon Solid Sky... více informací »
Blumfeldt Pantheon Solid Sky Ambient Solar
Značka: Blumfeldt
22 699 Kč
Ověřit dostupnost
Co může být krásnější než trávit klidné letní večery venku s přáteli nebo s rodinou? Pavilon blumfeldt Pantheon Solid Sky...

Co může být krásnější než trávit klidné letní večery venku s přáteli nebo s rodinou? Pavilon blumfeldt Pantheon Solid Sky Ambient Solar na to nabízí perfektní prostředí. Ponoří okolí do stylové atmosféry, chrání přitom před povětrnostními vlivy a nechtěnými pohledy sousedů nebo kolemjdoucích.Robustní rám pavilonu přesvědčí mimořádně bezpečným postavením, protože všechny sloupky se dají připevnit k zemi pomocí kolíků. Materiál je odolný proti povětrnostním vlivům a je nepromokavý. Průhledná střecha z polykarbonátu nabízí dostatečnou ochranu. Déšť a vlhkost jednoduše stečou, UV paprsky jsou zeslabené. Stále však prosvítá dostatek slunečního nebo měsíčního světla. Ve večerních hodinách přichází romantika: pavilon má na vytvoření útulné atmosféry malé stmívatelné LED světla a průhlednou střechu. Nepotřebuješ však přívod proudu, svítí pouze pomocí solární energie a akumulátor můžeš nabíjet alternativně i pomocí USB.Boční stěny pavilonu jsou součástí této soupravy pro obzvlášť chráněné prostředí. Jsou vyrobeny z mimořádně robustního materiálu a potažené tak, aby z nich déšť i vlhkost stekly. Do tvé oázy pohody se nedostanou ani vítr či nevítané pohledy. Boční stěny můžeš pohodlně zakrýt a odokryť a připevnit vizuálně působivě pomocí poutek ke sloupkům.Pavilon pro mnoho příjemných příležitostí: působivě osvětlený pavilon Pantheon Solid Sky Ambient Solar od blumfeldtu s vhodnými bočními stěnami z nepromokavé textilie. Oblíbený a kvalitní produkt lze nakoupit bez obtíží tu na našich stránkách v populární sekci zahradní altány! Mrkněte na ještě ostatní produkty ze zmíněné sekce za nejlepší ceny. Oblíbený dodavatel Blumfeldt pro vás vyrábí kvalitní výrobky za báječné ceny!

Vynikající výrobek Blumfeldt Pantheon Solid Sky Ambient Solar, pavilon, 3 × s pečetí kvality od značky Blumfeldt jde získat zrovna dnes za báječnou cenu. Nabídka od 22 699 Kč.