Blumfeldt Pantheon Solid Sky Ambient Solar, pavilon, 3 × 4 m, solární osvětlení

Co může být krásnější než trávit klidné letní večery venku s přáteli nebo s rodinou? Pavilon blumfeldt Pantheon Solid Sky... více informací »
Blumfeldt Pantheon Solid Sky Ambient Solar
Značka: Blumfeldt
22 699 Kč
Ověřit dostupnost
Co může být krásnější než trávit klidné letní večery venku s přáteli nebo s rodinou? Pavilon blumfeldt Pantheon Solid Sky...

Co může být krásnější než trávit klidné letní večery venku s přáteli nebo s rodinou? Pavilon blumfeldt Pantheon Solid Sky Ambient Solar na to nabízí perfektní prostředí. Ponoří okolí do stylové atmosféry, chrání přitom před povětrnostními vlivy a nechtěnými pohledy sousedů nebo kolemjdoucích.Robustní rám pavilonu přesvědčí mimořádně bezpečným postavením, protože všechny sloupky se dají připevnit k zemi pomocí kolíků. Materiál je odolný proti povětrnostním vlivům a je nepromokavý. Průhledná střecha z polykarbonátu nabízí dostatečnou ochranu. Déšť a vlhkost jednoduše stečou, UV paprsky jsou zeslabené. Stále však prosvítá dostatek slunečního nebo měsíčního světla. Ve večerních hodinách přichází romantika: pavilon má na vytvoření útulné atmosféry malé stmívatelné LED světla a průhlednou střechu. Nepotřebuješ však přívod proudu, svítí pouze pomocí solární energie a akumulátor můžeš nabíjet alternativně i pomocí USB.Boční stěny pavilonu jsou součástí této soupravy pro obzvlášť chráněné prostředí. Jsou vyrobeny z mimořádně robustního materiálu a potažené tak, aby z nich déšť i vlhkost stekly. Do tvé oázy pohody se nedostanou ani vítr či nevítané pohledy. Boční stěny můžeš pohodlně zakrýt a odokryť a připevnit vizuálně působivě pomocí poutek ke sloupkům.Pavilon pro mnoho příjemných příležitostí: působivě osvětlený pavilon Pantheon Solid Sky Ambient Solar od blumfeldtu s vhodnými bočními stěnami z nepromokavé textilie.Oblíbený a kvalitní výrobek Blumfeldt Pantheon Solid Sky Ambient Solar, pavilon, 3 × 4 m, solární osvětlení máte možnost najít bezprostředně na webu ve známé sekci zahradní altány. Najděte si akční výrobky z této populární rubriky za extra cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů značky Blumfeldt. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější produkt Blumfeldt Pantheon Solid Sky Ambient od výrobce se zárukou kvality Blumfeldt je k získání na našich stránkách opravdu výhodně. Aktuálně v akci od 22 699 Kč.