Blumfeldt Pantheon Solid Sky Ambient Solar, pavilon, 3×4 m, solární osvětlení

Co může být krásnějšího než trávit klidné letní večery venku s přáteli nebo s rodinou? Pavilon blumfeldt Pantheon Solid Sky... více informací »
Blumfeldt Pantheon Solid Sky
Značka: Blumfeldt
22 699 Kč
Ověřit dostupnost
Co může být krásnějšího než trávit klidné letní večery venku s přáteli nebo s rodinou? Pavilon blumfeldt Pantheon Solid Sky...

Co může být krásnějšího než trávit klidné letní večery venku s přáteli nebo s rodinou? Pavilon blumfeldt Pantheon Solid Sky Ambient Solar k tomu nabízí perfektní prostředí. Ponoří okolí do stylové atmosféry, chrání přitom před povětrnostními vlivy, nechtěnými pohledy sousedů a dokonce i před nechtěnými, bodavými, bzučícími hosty.Robustní rám pavilonu přesvědčí mimořádně bezpečným postavením, protože všechny 4 sloupky se dají připevnit k zemi pomocí kolíků. Materiál je odolný proti povětrnostním vlivům a je nepromokavý. Střecha z polykarbonátu nabízí dostatečnou ochranu. Déšť a vlhkost jednoduše stečou, UV paprsky jsou zeslabené. Stále však prosvítá dostatek slunečního nebo měsíčního světla. Ve večerních hodinách přichází romantika: pavilon má na vytvoření útulné atmosféry malé stmívatelné LED světla a tónovanou střechu. Nepotřebuješ však přívod proudu, svítí pouze pomocí solární energie a akumulátor můžeš nabíjet alternativně i pomocí USB.Aby kolem osvětlení nebzučely mouchy, komáři nebo jiný hmyz, obsahuje tato souprava boční stěny pavilonu. Jsou vyrobeny z mimořádně robustního materiálu a potažené tak, aby z nich déšť i vlhkost stekly. Do tvé oázy pohody se nedostanou ani vítr či nevítané pohledy. Boční stěny můžeš pohodlně zakrýt a odkrýt a připevnit vizuálně působivě pomocí poutek ke sloupkům. Pokud by si chtěl mít pavilon v jiné dny trochu vzdušnější s více světlem – pak jednoduše rychle vyměň boční stěny. Tato souprava totiž obsahuje i doplňkové boční stěny – síťky proti hmyzu.Pavilon pro mnoho příjemných příležitostí: působivě osvětlený pavilon Pantheon Solid Sky Ambient Solar od společnosti blumfeldt s vhodnými bočními stěnami z nepromokavé textilie. Zlevněný výrobek Blumfeldt Pantheon Solid Sky Ambient Solar, pavilon, 3×4 můžete získat rovnou tady u nás zařazený v kategorii zahradní altány. Pořiďte si kvalitní produkty z této známé kategorie za rozumné peníze! To ale však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Mrkněte také na další vybrané produkty od dodavatele Blumfeldt. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný výrobek Blumfeldt Pantheon Solid Sky Ambient Solar, pavilon, 3x4 m, od top výrobce Blumfeldt lze nakoupit právě dnes až neuvěřitelně levně! Aktuálně stojí u nás 22 699 Kč.